Danes so nas z občine in Arrive obvestili o spremenjenem načinu plačevanja vozovnic za otroke, ki za pot v šolo in iz šole uporabljajo redno avtobusno linijo iz Šmarce. Dosedanje vozovnice ne veljajo več, potrebno jih je vrniti skupaj z obrazcem, na katerem so zbrani podatki, na podlagi katerega bodo izdane nove vozovnice IJPP (integrirani javni potniški promet). Vozovnice bodo imenske in na njih bo označena relacija, za katero veljajo. Vstop na avtobuse brez nove vozovnice predvidoma od naslednjega tedna ne bo več mogoč, zato prosimo, da obrazec in staro vozovnico otroci vrnejo razredniku jutri, 3. 9., zjutraj. Takoj, ko prejmemo nove vozovnice, jih bomo razdelili učencem. Vozniki bodo po zagotovilu odgovornih z Arrive v tem tednu še tolerantni.

V petek smo prejeli obvestilo, da na javnem razpisu ni bil izbran noben od koncesionarjev za posebne avtobusne prevoze (v našem primeru iz Perovega), zato je občina Kamnik za obdobje treh mesecev izbrala podjetje Meteor, d. o. o., ki bo opravljalo ta prevoz. Točen vozni red se še usklajuje, ravno tako bo predvidoma jutri zjutraj predvidoma usklajen vozni red kombijev v smeri Žal, Rudnika in Volčjega potoka.

Vse, tako starše in otroke, tako šola kot občina prosita za razumevanje.

Vsem želimo uspešen začetek šolskega leta.

Visited 8 times, 4 visit(s) today