Spoštovani starši,

Obveščamo vas, da smo s tem šolskim letom pripravili spletne obrazce za naročanje na pogovorne ure s čimer želimo zmanjšati čakalne vrste na pogovornih urah.

Kako poteka naročanje na govorilne ure:

1. Dostop do obrazca: Za prijavo na govorilne ure uporabite naslednjo povezavo: Razredna stopnja ali Predmetna stopnja . Prek te povezave boste lahko izbrali učitelja in termin, ki vam najbolj ustreza.
  2. Izbor učitelja: Na spletnem obrazcu boste našli seznam učiteljev in njihovo razpoložljivost. Izberite učitelja, katerega pogovorne ure želite obiskati.
  3. Izbor termina: Ko izberete učitelja, lahko izberete želeni termin za pogovorno uro.
  4. Potrditev rezervacije: Po izboru učitelja in termina potrdite svojo rezervacijo. Prejeli boste potrditveno sporočilo z informacijami o vaši prijavi.

Če imate kakršnakoli vprašanja ali potrebujete pomoč pri naročanju, se obrnite na učitelja (razrednika vašega otroka).